Share

Poczta misyjna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

Pozdrawiam serdecznie z Tambowa w Rosji. Napięty i pracowity czas Bożego Narodzenia u katolików i u prawosławnych minął. Podwójny Nowy Rok, 1 stycznia i 14 stycznia 2018 r. też minęły. Okres Bożego Narodzenia był w naszej parafii pełen miłych niespodzianek. Jak wiadomo, zwracałem się o pomoc w zakupie ornatów do naszej parafii. Zostały nam one podarowane i przekazane przez dobrodziejów. W nowych ornatach odprawialiśmy Mszę św. w Boże Narodzenie. Był to też czas, kiedy wraz z całą parafią modliliśmy się za wszystkich dobrodziejów z Polski.

Łukasz Chrunik SVD ROSJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej w najnowszym numerze miesięcznikawinietka small

 

Miesięcznik MISJONARZ
ul. Ostrobramska 98, 04-118 Warszawa
Tel.: +48 22 610 78 70 w. 15
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W następnych numerach:

  • Vincent Sowah Boi-Nai SVD, Grota Matki Bożej z Gór
  • Władysław Madziar SVD, „Nie potrzebuję"
  • Dolores Zok SSpS, Pozwolić pochłonąć się miłości Boga